Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Guest,
Nu uita să deschizi și astăzi Mystery Box.
Completează una dintre cele 3 colecţii si câştigi premiul garantat !

Pssst, you are awesome!
Sign in to follow this  
PureExpert

Reclamatie Admin AuguLetz

Recommended Posts

- Numele tau:PureExpert
- Numele adminului reclamat AuguLetz
- Harta: css_dust2x2
- Data/Ora: 11:40 
- Motiv: Am primit ban Permanent de la acest admin pt ca am injurat , defapt am fost provocat , si tot eu sunt cel care primeste ban si permanent, se vede tot in ss , un unban pls
 -Dovada (ss,demo,print) :https://imgur.com/a/9gfelU7

Frate este adevărat ca ai fost provocat, dar în același timp este interzis sa înjuri server-ul ce ce-ai făcut tu, eu am acționat conform regulamentului, dacă vei primi unban îmi cer scuze ca am fost poate prea dur, sa zic asa! 

P. S. : forsaken a primit și el gag după aceea! 

Acum 3 minute, AuguLetz a spus:

Frate este adevărat ca ai fost provocat, dar în același timp este interzis sa înjuri server-ul ce ce-ai făcut tu, eu am acționat conform regulamentului, dacă vei primi unban îmi cer scuze ca am fost poate prea dur, sa zic asa! 

P. S. : forsaken a primit și el gag după aceea! 

ce am injurat sv-ul frt, uite pe ss 

Citeste ,

Atata timp cat am helper, cu toate ca inca nu am gradu... Pot sa-mi dau cu parerea... PureExpert cam injura pe server si eram pe server cand sa intamplat toata faza... Mister PureExpert a inceput sa injure pe un jucator fiind provocat... Conteaza ca ai inceput sa jignesti... Augulet a respectat regulamentul a dat gag si dupa ce ai inceput sa injuri de server a dat ban,,

:RESPINS:

Va primi si forsaken ban permanent pt limbaj.

"• Injuriile grave, duse la extrem(cele de morti, de raniti de familie , rude etc) se pedepsesc cu BAN PERMANENT! Nu cred ca cuiva i-ar placea sa fie injurat in asa fel, mai ales daca unul dintre parinti / rude are o problema de sanatate."

P.S: Ai primit si unban. Data viitoare ai grija la limbaj, chiar daca esti provocat de cineva, nu trebuie sa il bagi in seama. Adminul se va ocupa de el conform regulamentului.

Edited by [SyoNNaiRE] D3nyo

Contactele mele

rmpebZT.jpg -> Click

bgmPv6w.jpg -> Click / [SyoNNaiRE] D3nyo#1348

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

= DeLegendă = Comunitate Multi-Gaming -

A fost înființată la începutul anului 2019. Creată într-un mediu distractiv dar sigur, unde se regăsesc numeroase servere de tipul LAID BACK GAMING, DeLegendă ofera membrilor săi un refugiu pe care să îl numească LOCUL MEU DE RELAXARE. Dacă sunteți în căutarea de a afla mai multe despre comunitatea DeLegendă, vă rugăm, nu ezitați să ne contactați prim mail sau să vă alăturați serverului nostru de TeamSpeak3 și să discutați cu un membru din STAFF pentru o istorie mai aprofundată.

AFILIERE

Dacă sunteți interesați să vă afiliati în comunitatea DeLegendă, vă rugăm să vizitați această pagină pentru a afla mai multe detalii.
Vă mulțumim pentru interesul față de comunitatea DeLegendă. Nu ezitați să vă înscrieți, și să participați la discuții atât pe forum cât și pe serverul nostru de TeamSpeak3. Așteaptăm cu nerăbdare să facem cunoștință!
  • Create New...