Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Guest,
Nu uita să deschizi și astăzi Mystery Box.
Completează una dintre cele 3 colecţii si câştigi premiul garantat !

Pssst, you are awesome!
K3nT>,>H[D]

Cerere Helper K3nT>,>H[D]

Recommended Posts

Nickul tau:k3Nt>,>H[D]
Data nasterii:27.08.2005
Primele 7 cifre din CNP:5050827
Varsta:14 spre 15
Ore jucate+link GT: https://www.gametracker.com/player/K3nT>%2C>H[D]/93.114.82.151:27015/
Experienta admin:am mai fost admin pe alte servere acum 2 ani si am experenta
Activitate noapte/zi:Zi si Noapte
Steam ON/OFF:OFF
De ce doresti acest grad:Sa ajut serveru 
Vei putea dona vreodata:Nu
De ce ai ales serverul nostru:Este foarte smecher si bine lucrat la el
Ai citit regulamentul:UPDATE 2K20

Ai TeamSpeak?:Da

Mentiuni?:proawp

să ți reamintesc Click

„Nu căuta răspunsuri imposibile. Mai bine schimbă întrebările.”

STEAM →︎ Click     

INSTAGRAM →︎ Click  

DISCORD →︎ Azzy#0415

Da imi amintesc dar a trecut de atunci 10 zile si eu comenzile de helper le stiu ca am mai avut helper pe alt server

:CONTRA:la testul de pe ts3 nu ai stiut aproape deloc comenzile , las si eu asta aci:*

player_time.png

Super-Moderator + V.I.P

on CSGO.DELEGENDA.RO

Play 4 fun , not for rank !

Care ts ca eu le-am spus pe discord si plus ca doar 2 am gresit 

:CONTRA:- 1. Eu in locul lui d3nyo sau marian nu as accepta acest fel de aplicatii. De ce? Pai omule, ai loc sa scrii cat vrei, si tu scrii "este foarte smecher" sau "Sa ajut sv" asta e ok, dar nu e completata total sa zicem. La o aplicatie trebuie muncit, nu arunci 2-3 cuvinte acolo si gata
2. Pun pariu ca nu ai citit regulamentul si cuvintele le ai luat de la alte cererei/fosta ta cerere.

e.gif.264bc1226b62ad75360f9b360bb2fb7a.gif 
                                                                                                ,,Hai sa-ti zic un adevar, multa lume ma vorbeste!
                                                         Doar ca cine nu ma place azi, maine ma iubeste!"

Pai si atunci ce vrei sa scriu in punctu meu de vedere serveru este lucrat bine la el si este smecher pentru ca este al lui halogen si regulamentu chiar l-am citit 

1 hour ago, K3nT>,>H[D] said:

Pai si atunci ce vrei sa scriu in punctu meu de vedere serveru este lucrat bine la el si este smecher pentru ca este al lui halogen si regulamentu chiar l-am citit 

Acest server nu este doar al lui halogen, este si al lui Mr.RobertMarian si D3nyo. Stim cu toti ca este un server foarte bine lucrat si ca fondatorii isi dau foarte mult intersul

e.gif.264bc1226b62ad75360f9b360bb2fb7a.gif 
                                                                                                ,,Hai sa-ti zic un adevar, multa lume ma vorbeste!
                                                         Doar ca cine nu ma place azi, maine ma iubeste!"

:RESPINS:

Nici nu mai accept asacv amnesie. Observ ca unii dau doar copy paste si cererea lor este lipsită de originalitate.

Contactele mele

rmpebZT.jpg -> Click

bgmPv6w.jpg -> Click / [SyoNNaiRE] D3nyo#1348

Guest
This topic is now closed to further replies.

= DeLegendă = Comunitate Multi-Gaming -

A fost înființată la începutul anului 2019. Creată într-un mediu distractiv dar sigur, unde se regăsesc numeroase servere de tipul LAID BACK GAMING, DeLegendă ofera membrilor săi un refugiu pe care să îl numească LOCUL MEU DE RELAXARE. Dacă sunteți în căutarea de a afla mai multe despre comunitatea DeLegendă, vă rugăm, nu ezitați să ne contactați prim mail sau să vă alăturați serverului nostru de TeamSpeak3 și să discutați cu un membru din STAFF pentru o istorie mai aprofundată.

AFILIERE

Dacă sunteți interesați să vă afiliati în comunitatea DeLegendă, vă rugăm să vizitați această pagină pentru a afla mai multe detalii.
Vă mulțumim pentru interesul față de comunitatea DeLegendă. Nu ezitați să vă înscrieți, și să participați la discuții atât pe forum cât și pe serverul nostru de TeamSpeak3. Așteaptăm cu nerăbdare să facem cunoștință!
  • Create New...