Jump to content
Welcome, Guest
Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up
Guest,
Nu uita să deschizi și astăzi Mystery Box.
Completează una dintre cele 3 colecţii si câştigi premiul garantat !

Pssst, you are awesome!

Flak3

Members
  • Content Count

    14
  • Joined

  • Last visited

  • Puncte DeLegendă

    2,385 [ Donate ]

Community Reputation

0 Neutral

About Flak3

  • Rank
    Visitor
  • Birthday 11/19/2001

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Flak3

    Cerere slot

    Nickname: CD | Flak3 Varsta: 18 STEAM ON/OFF: ON Timp jucat pe server(link GT):https://www.gametracker.com/player/CD | Flak3/93.114.82.151:27015/ (acesta este noul meu numele) Contact (Y!M, Skype, Facebook, STEAM): https://steamcommunity.com/profiles/76561198407591883/ Ati Citit Regulamentu?: nu mi-am pus ochelarii
  2. link : https://forum.delegenda.ro/index.php?/forum/136-csgo-votare-server-admin/ Poze link : https://prnt.sc/p8c1z0
  3. Nickul tau: TheCheaters - Flak3 Data nasterii: 19.11.01 Primele 7 cifre din CNP::5040418 Varsta:17 Ore jucate+link GT: https://www.gametracker.com/player/TheCheaters - Flak3/93.114.82.151:27015/ Experienta admin: 4 ani .Am, de asemenea, 100% experiență amx_ comanda Activitate noapte/zi:Juc mult pe zi, iar când sunt zile libere pentru mine, joc și noaptea Steam ON/OFF: ON Contact:https://steamcommunity.com/profiles/76561198407591883/ De ce doresti acest grad:Când e noapte și chiar în timpul zilei văd multe codati .. iar administratorii nu sunt online Vei putea dona vreodata: da și am donat deja unele Ai citit regulamentul:nu mi-am pus ochelarii Ai TeamSpeak?: Da Mentiuni?:bini baaaa
  4. IP: nu are ip banID steam: STEAM_1:0:479188757 Data: acum cateva zileOra: nu stiuHarta: css_cacheAdmin: A INTRAT ADMIMUL Motiv:ban.activMențiuni: n-am ban activ , verificați toate băncile nu sunt în niciunul dintre ei
  5. Your nickname:TheCheaters - Flak3 Your IP (www.iptest.ro): Your STEAM ID:212.3.192.143 The reason why you got banned: ban.activ The admin who banned you:Clubul Distraților | BeLeCe Approximate time when you got banned: i dont know , it says reason - ban.activ , but my ip isnt banned , u can check all admins banlist , and u will see im not in banlist Your proofs (console snapshots): i dont have ss , bcz when i was in server i got banned.
  6. acest mod nu funcționează deoarece atunci când folderul înlocuit oprește automat modul aproximativ 10 dosare sunt înlocuite în fiecare noapte. ?
  7. Nickname:TheCheaters - Flak3 Varsta: 17 STEAM ON/OFF: ON Timp jucat pe server(link GT): https://www.gametracker.com/player/TheCheaters - Flak3/93.114.82.151:27015/ Contact (Y!M, Skype, Facebook, STEAM): https://steamcommunity.com/id/rirorikso/ Ati Citit Regulamentu?:123456
  8. Nickul tau: TheCheaters - Flak3 Data nasterii: 17.06.2003 Primele 7 cifre din CNP:5030617 Varsta:16 ani Ore jucate+link GT : https://www.gametracker.com/player/MaxFly %40 Swesga* [YouTubeR]/93.114.82.151:27015/ am 2 account ,NU POT INTRA MaxFly Experienta admin : Am o mulțime de experiență de mai mulți ani, de asemenea, am administratori ''GO.P*****.RO" ( nu are reclama ) Activitate noapte/zi: Am jucat cam 4-8 ore pe zi Steam ON/OFF: ON https://steamcommunity.com/id/rirorikso/ Contact: Forum / team speak De ce doresti acest grad: de multe ori în seara când mă joc foarte mult codati , și vreau ei ban . Vei putea dona vreodata: Sunt gata să donez în timp De ce ai ales serverul nostru: Îmi place numărul de oameni și activitatea de pe server și piei interesante Ai citit regulamentul: 123456 Ai TeamSpeak?: Da

= DeLegendă = Comunitate Multi-Gaming -

A fost înființată la începutul anului 2019. Creată într-un mediu distractiv dar sigur, unde se regăsesc numeroase servere de tipul LAID BACK GAMING, DeLegendă ofera membrilor săi un refugiu pe care să îl numească LOCUL MEU DE RELAXARE. Dacă sunteți în căutarea de a afla mai multe despre comunitatea DeLegendă, vă rugăm, nu ezitați să ne contactați prim mail sau să vă alăturați serverului nostru de TeamSpeak3 și să discutați cu un membru din STAFF pentru o istorie mai aprofundată.

AFILIERE

Dacă sunteți interesați să vă afiliati în comunitatea DeLegendă, vă rugăm să vizitați această pagină pentru a afla mai multe detalii.
Vă mulțumim pentru interesul față de comunitatea DeLegendă. Nu ezitați să vă înscrieți, și să participați la discuții atât pe forum cât și pe serverul nostru de TeamSpeak3. Așteaptăm cu nerăbdare să facem cunoștință!
×
×
  • Create New...